Vijay Hazare ODD Squads, Schedule, Playing 11, Dream11 Prediction, Live Score and Streaming

Updated on: Dec 7, 2021 3:33 pm IST

  • Vijay Hazare ODD Squads

    Vijay Hazare ODD starts on 8 December. 38 Teams – Goa, Maharashtra, Odisha, Punjab, Puducherry, Tamil Nadu, Lucknow, Baroda, Bengal, Chhattisgarh, Karnataka, Mumbai, Services, Guwahati, Vadodara, Andhra Pradesh, Haryana, Himachal Pradesh, Jammu & Kashmir, Jharkhand, Rajasthan, Delhi Assam, Bihar, Gujarat, Kerala, Madhya Pradesh, Railways, Sultanpur, Rohtak, Chandigarh, Delhi, Hyderabad, Saurashtra, Uttarakhand, Uttar Pradesh, Meghalaya, Tripura, Vidarbha, Nagaland, Manipur, Mizoram, Sikkim, Arunachal Pradesh, Mulapadu and Visakhapatnam – will be locking horns in 105 matches.

    Vijay Hazare ODD Squads

    Uttarakhand squad: Ankit Manor, Sanyam Arora, Avneesh Sudha, Vaibhav Bhatt, Himanshu Bisht, Robin Bisht, Jay Bista, Kunal Chandela, Vijay Jethi, Nikhil Kohli, Akash Madhwal, Mayank Mishra, Dikshanshu Negi, Piyush Joshi, Saurabh Rawat, Swapnil Singh, Tanush Gusain, Agrim Tiwari,

    Chandigarh squad: Arpit Pannu, Shivam Bhambri, Yuvraj Chaudhary, Gaurav Gambhir, Gaurav Puri, Gurinder Singh, Jagjit Singh, Jaskaran Singh, Jaskaranvir Singh, Sarul Kanwar, Ankit Kaushik, Bhagmener Lather, Amrit Lubana, Kunal Mahajan, Shresth Nirmohi, Manan Vohra

    Delhi squad: Pradeep Sangwan, Anuj Rawat, Priyansh Arya, Ayush Badoni, Himmat Singh, Jonty Sidhu, Vaibhav Kandpal, Kshitiz Sharma, Lalit Yadav, Mayank Rawat, Deepak Punia, Nitish Rana, Navdeep Saini, Shivam Sharma, Dhruv Shorey, Siddhant Sharma, Simarjeet Singh, Tejas Baroka, Lakshay Thareja, Shivank Vashisht

    Goa squad: Felix Alemao, Amit Yadav, Amogh Desai, Samar Dubhashi, Ishaan Gadekar, Deepraj Gaonkar, Lakshay Garg, Vaibhav Govekar, Aditya Kaushik, Snehal Kauthankar, Eknath Kerkar, Darshan Misal, Amulya Pandrekar, Suyash Prabhudessai, Vijesh Prabhudessai, Shubham Ranjane, Malliksab Sirur, Niihal Surlaker, Shrikant Wagh

    Haryana squad: Ankit Kumar, Ashok Sandhu, Ravi Balhara, Treyaksh Bali, Jaideep Bhambhu, Chaitanya Bishnoi, Ajit Chahal, Yuzvendra Chahal, Arun Chaprana, Sanjay Dhull, Nitesh Hooda, Aman Kumar, Harshal Patel, Himanshu Rana, Amit Rana, Nitin Saini, Rohit Sharma, Mohit Sharma, Shivam Chauhan, Guntashveer Singh, Sumit Kumar, Rahul Tewatia, Jayant Yadav, Yashu Sharma

    Manipur squad: Al Bashid Muhammed, Chongtham Mehul, Johnson Singh, Langlonyamba Meitan Keishangbam, L Kishan Singha, Bishworjit Konthoujam, Sanatombaroy Laiphangbam, Homendro Kabrambam, Narisingh Yadav, Nitesh Sedai, Kangabam Singh, Ajay Lamabam, Jayanta Sagatpam, Bonny Chingangbam, Rex Rajkumar, Kishan Thokchom, Somorjit Salam, Sunil Salam, Karnajit Yumnam

    Puducherry squad: Damodaran Rohit, Arvind Kothandapani, Aravindraj Ravichandran, Subodh Bhati, Pavan Deshpande, Paras Dogra, Fabid Ahmed, Iqlas Naha, S Karthik, Karthikeyan Jayasundaram, Logesh Prabagaran, Pooviarasan Manogaran, Premraj Rajavelu, Ramachandran Ragupathy, Ashith Rajiv, Raghu Sharma, Bharat Sharma, Sagar Trivedi, Sagar Udeshi, Marimuthu Vikeshwaran

    Baroda squad: Krunal Pandya, Kedar Devdhar, Agnivesh Ayachi, Bhargav Bhatt, Chinta Gandhi, Pratik Ghodadra, Kartik Kakade, Parth Kohli, Lukman Meriwala, Bhanu Pania, Mitesh Patel, Ansh Patel, Dhruv Patel, Babashafi Pathan, Ninad Rathva, Shashwat Rawat, Shivalik Sharma, Atit Sheth, Vishnu Solanki, Pradeep Yadav

    Gujarat squad: Piyush Chawla, Siddharth Desai, Chintan Gaja, Chirag Gandhi, Roosh Kalaria, Umang Kumar, Priyank Parmar, Jayveer Parmar, Het Patel, Hardik Patel, Ripal Patel, Tejas Patel, Urvil Patel, Hemang Patel, Karan Patel, Dhruv Raval, Rahul Shah, Abhinav Tandel

    Saurashtra squad: Himalaya Barad, Parth Bhut, Parth Chauhan, Jay Chauhan, Divyaraj Chauhan, Harvik Desai, Sheldon Jackson, Vishvaraj Jadeja, Dharmendrasinh Jadeja, Chirag Jani, Vandit Jivrajani, Devang Karamta, Prerak Mankad, Kushang Patel, Chetan Sakariya, Jaydev Unadkat, Arpit Vasavada, Samarth Vyas

    Maharashtra squad: Ruturaj Gaikwad, Naushad Shaikh, Satyajeet Bachhav, Pradeep Dadhe, Swapnil Fulpagar, Swapnil Gugale, Divyang Himganekar, Manoj Ingale, Kedar Jadhav, Amin Kazi, Shamshuzama Kazi, Mukesh Choudhary, Yash Nahar, Ranjeet Nikam, Ashay Palkar, Pavan Shah, Dhanrajsingh Pradeshi, Taranjitsingh Dhillon, Sunil Yadav, Jagdish Zope

    Nagaland squad: Rongsen Jonathan, Hokaito Zhimomi, Abu Nechim, Chetan Bist, Hem Chetri, Jalal Uddin, Khrievitso Kense, Imliwati Lemtur, Santosh Mahato, Merenka Jamir, Nzanthung Mozhui, Shrikant Mundhe, Nagaho Chishi, Joshua Ozukum, Sedezhalie Rupero, Tahmeed Rahman, Temjentoshi Jamir

    Rajasthan squad: Ashok Menaria, Suraj Ahuja, Shiva Chauhan, Rajat Choudhary, Aniket Choudhary, Chandrapal Singh, Aditya Garhwal, Arjit Gupta, Deepak Hooda, Deepak Karwasara, Salman Khan, Yash Kothari, Abhimanyu Lamba, Ankit Lamba, Mahipal Lomror, Kamlesh Nagarkoti, Ravi Bishnoi, Samarpit Joshi, Shubham Sharma, Tanveer Ul-Haq

    Services squad: Varun Choudhary, Arpit Guleria, Anshul Gupta, Vikas Hathwala, Lakhan Singh, Devender Lohchab, Mohit Ahlawat, Nitin Yadav, Amit Pachhara, Rajat Paliwal, Sachidanand Pandey, Diwesh Pathania, Poonam Poonia, Rahul Singh, Rahul Singh, Raushan Raj, Ravi Chauhan, Sachin Shinde, Sufiyan Alam, Nitin Tanwar, Vikash Yadav

    Tripura squad: KB Pawan, Rajat Dey, Amit Ali, Bikramkumar Das, Pallab Das, Saurabh Das, Dipayan Debbarma, Bishal Ghosh, Samit Gohel, Saruk Hossain, Sanjay Majumder, Manisankar Murasingh, Sankar Paul, Chiranjit Paul, Rana Dutta, Chandan Ray, Ajoy Sarkar, Rahil Shah, Samrat Singha, Arkaprabha Sinha

    Uttar Pradesh: Abhishek Goswami, Almas Shaukat, Bobby Yadav, Priyam Garg, Jasmer Dhankhar, Dhruv Jurel, Aryan Juyal, Madhav Kaushik, Munindra Maurya, Nalin Mishra, Mohsin Khan, Akshdeep Nath, Ankit Rajpoot, Sameer Choudhary, Sameer Rizvi, Saurabh Kumar, Karan Sharma, Shivam Mavi, Shivam Sharma, Rinku Singh, Yash Dayal

    Bihar squad: Ashutosh Aman, Abhijeet Saket, Shashi Anand, Anunay Singh, Babul Kumar, Sakibul Gani, Suraj Kashyap, Mangal Mahrour, Pratyush Singh, Samar Quadri, Malay Raj, Rishav Raj, Kumar Rajnish, Yashasvi Rishav, Harsh Singh, Sachin Kumar, Amod Yadav

    Chhattisgarh squad: Harpreet Singh, Shubham Agarwal, Binny Samual, Shashank Chandrakar, Lavin Coster, Sanjeet Desai, Akhil Herwadkar, Amandeep Khare, Vishal Kushwah, Sourabh Majumdar, Ajay Mandal, Aishwarya Mourya, Pankaj Kumar Rao, Veer Pratap Singh, Ravi Kiran, Rishabh Tiwari, Sumit Ruikar, Shashank Singh

    Kerala squad: Sanju Samson, Sajeevan Akhil, KM Asif, Basil Thampi, Vathsal Govind, Jalaj Saxena, Sijomon Joseph, Rohan Kunnummal, Unnikrishnan Manukrishnan, Sudhesan Midhun, Pathirikattu Midhun, Mohammed Azharuddeen, Rojith Ganesh, Sachin Baby, Robin Uthappa, Vishnu Vinod,

    Madhya Pradesh squad: Parth Sahani, Rajat Patidar, Ankit Sharma, Arshad Khan, Avesh Khan, Rahul Batham, Abhishek Bhandari, Rishabh Chouhan, Puneet Datey, Arpit Gaud, Mihir Hirwani, Venkatesh Iyer, Saransh Jain, Kumar Kartikeya, Ishwar Pandey, Kuldeep Sen, Shubham Sharma, Aditya Shrivastava, Rakesh Thakur

    Assam squad: Riyan Parag, Rajjakuddin Ahmed, Roshan Alam, Pallavkumar Das, Denish Das, Pritam Das, Rishav Das, Amlanjyoti Das, Saahil Jain, Jitumoni Kalita, Mukhtar Hussain, Rahul Singh, Kunal Saikia, Akash Sengupta, Amit Sinha, Abhishek Thakuri

    Hyderabad squad: Tanmay Agarwal, Himalay Agarwal, Rahul Buddhi, Ajay Dev Goud, Mehdi Hassan, Kartikeya Kak, Chama Milind, Mohammed Siraj, Pragnay Reddy, Rakshann Readdi, Ravi Teja, Rohit Rayudu, Chandarn Sahani, Bavanaka Sandeep, Kolla Sumanth, Tanay Thyagarajan, Tilak Varma

    Punjab squad: Abhishek Sharma, Anmolpreet Singh, Salil Arora, Arshdeep Singh, Ashwani Kumar, Baltej Singh, Gurkeerat Singh Mann, Harpreet Brar, Karan Kaila, Siddharth Kaul, Krishan Alang, Mandeep Singh, Mayank Markande, Prabhsimran Singh, Ramandeep Singh, Sanvir Singh, Nehal Wadhera

    Jharkhand squad: Saurabh Tiwary, Virat Singh, Varun Aaron, Anand Singh, Bal Krishna, Kumar Deobrat, Ishank Jaggi, Kaushal Singh, Pankaj Kumar, Shubham Kumar Singh, Kumar Kushagra, Monu Kumar, Shahbaz Nadeem, Nazim Siddiqui, Anukul Roy, Satya Setu, Rahul Shukla, Vivekanand Tiwari, Utkarsh Singh, Vikash Singh

    Odisha squad: Rajesh Dhuper, Abhishek Yadav, Anshy Rath, Jayanta Behera, Gourav Choudhury, Pratik Das, Sarbeswar Mohanty, Pappu Roy, Sandeep Pattnaik, Govinda Poddar, Debabrata Pradhan, Prayash Singh, Ashish Rai, Rajesh Mohanty, Harshit Rathod, Bikash Rout, Anuraj Sarangi, Subhranshu Senapati, B Shiva, Tarani Sa

    Vidarbha squad: Akshay Wadkar, Siddhesh Wath, Ganesh Bhosle, Shubham Dubey, Harsh Dubey, Ganesh Satish, Akshay Karnewar, Darshan Nalkande, Siddhesh Neral, Yash Rathod, Parth Rekhade, Sanjay Raghunath, Jitesh Sharma, Atharva Taide, Aditya Thakare, Akshay Wakhare, Apoorv Wankhade, Umesh Yadav, Yash Thakur

    Himachal Pradesh squad: Rishi Dhawan, Prashant Chopra, Vaibhav Arora, Ankush Bedi, Mayank Dagar, Vinay Galetiya, Nikhil Gangta, Pankaj Jaswal, Ayush Jamwal, Nitin Sharma, Raghav Dhawan, Abhimanyu Rana, Digvijay Rangi, Ekant Sen, Shubham Arora, Sidharth Sharma, Akash Vasisht

    Karnataka squad: Manish Pandey, Mayank Agarwal, KC Cariappa, MB Darshan, Praveen Dubey, Shreyas Gopal, Krishnappa Gowtham, Prateek Jain, Aniruddha Joshi, Rohan Kadam, Abhinav Manohar, Karun Nair, Devdutt Padikkal, Vidhyadhar Patil, Prasidh Krishna, BR Sharath, Krishnamurthy Siddharth, Jagadeesha Suchith, Nihal Ullal, Vijaykumar Vyshak

    Bengal squad: Sudip Chatterjee, Akash Deep, Suvankar Bal, Writtick Chatterjee, Abhishek Das, Abhimanyu Easwaran, Sayan Ghosh, Habib Gandhi, Kaif Ahmed, Karan Lal, Ranjot Khaira, Mohammed Kaif, Mukesh Kumar, Ishan Porel, Pradipta Pramanik, Pratap Singh, Ritwik Roy Chowdhury, Wriddhiman Saha, Shahbaz Ahmed, Sujit Yadav

    Jammu & Kashmir: Shubham Pundir, Abdul Samad, Abid Mushtaq, Auqib Nabi, Ram Dayal, Henan Nazir, Shubham Khajuria, Manzoor Dar, Mujtaba Yousuf, Parvez Rasool, Qamran Iqbal, Suryansh Raina, Paras Sharma, Ian Dev Singh, Umran Malik, Jatin Wadhwan, Waseem Raza, Yudhvir Singh

    Arunachal Pradesh squad: Techi Doria, Kengo Bam, Rajesh Bishnoi, Vipin Dhaka, Indiya Toku, Karkir Taye, Techi Neri, Manvan Patel, Vijay Rao, Akhilesh Sahani, Nazeeb Saiyed, Myendung Singpho, Song Tacho, Suraj Tayam, Techi Sonam, Yab Niya, Kamsha Yangfo

    Mumbai squad: Ajinkya Rahane, Prithvi Shaw, Aman Hakim Khan, Atharva Ankolekar, Arman Jaffer, Mohit Avasthi, Tushar Deshpande, Royston Dias, Shivam Dube, Yashasvi Jaiswal, Tanush Kotian, Dhawal Kulkarni, Siddhesh Lad, Deepak Shetty, Hardik Tamore, Aditya Tare

    Meghalaya squad: Punit Bisht, Anish Charak, Akash Choudhary, Riboklang Hynniewta, Chirag Khurana, Jason Lamare, Kilco Marak, Wanlambok Nongkhlaw, Wellmanson Passah, Dwaraka Ravi Teja, Chengkam Sangma, Johny Sangma, Larry Sangma, Dippu Sangma, Rohit Shah, Nafees Siddique, Yogesh Tiwari

    Railways squad: Doddamani Anand, Shubham Chaubey, Shivam Chaudhary, Mrunal Devdhar, Harsh Tyagi, Karthik Raman, Amit Kuila, Mohammad Saif, Akash Pandey, Akshat Pandey, T Pradeep, Pratham Singh, Ananta Saha, Himanshu Sangwan, Karn Sharma, Dhrushant Soni, Vivek Singh, Upendra Yadav, Yuvraj Singh

    Andhra squad: Srikar Bharat, Ashwin Hebbar, Bandaru Ayyappa, Ricky Bhui, Dheeraj Kumar, CR Gnaneshwar, SK Ismail, Manish Golamaru, Nitish Kumar Reddy, Ambati Rayudu, Harishankar Reddy, KV Sasikanth, Shoaib Md Khan, Cheepurapalli Stephen, Pinninti Tapaswi, Vamsi Krishna

    Sikkim squad: Tashi Bhalla, Mandup Bhutia, Nitesh Gupta, Codanda Ajit Karthik, Kranthi Kumar, Lee Yong Lepcha, James Lepcha, Liyan Khan, Md Saptulla, Palzor Tamang, Chitiz Tamang, Ashish Thapa

    Tamil Nadu squad: Vijay Shankar, Adithya Ganesh, Baba Aparajith, Murugan Ashwin, Ganga Sridhar Raju, Hari Nishaanth, Narayan Jagadeesan, Jagatheesan Kousik, M Mohammed, T Natarajan, R Sai Kishore, Sai Sudharsan, Sandeep Warrier, Sanjay Yadav, P Saravana Kumar, Shahrukh Khan, Manimaran Siddharth, Ragupathy Silambarasan, Rajendran Vivek, Washington Sundar, Dinesh Karthik

    Mizoram squad: Iqbal Abdulla, Uday Kaul, Taurwar Kohli, G Lalbiakvela, Lalhmangaiha, Lalhruaizela, Khawlhring Lalremruata, Parvez Ahmed, Lalhruai Ralte, Andrew Vanlalhruaia, Vikash Kumar, Bobby Zothansanga.

    Vijay Hazare ODD Schedule

    December 08, Wednesday

    Andhra vs Odisha, Round 1, Elite Group A

    Bandra Kurla Complex, Mumbai

    Kerala vs Chandigarh, Round 1, Elite Group D

    Madhavrao Scindia Cricket Ground, Rajkot

    Punjab vs Rajasthan, Round 1, Elite Group E

    JSCA International Stadium Complex, Ranchi

    Goa vs Assam, Round 1, Elite Group E

    JSCA Oval Ground, Ranchi

    Railways vs Services, Round 1, Elite Group E

    Metallurgical & Engineering Consultant Ltd Sail Stadium, Ranchi

    Bihar vs Mizoram, Round 1, Plate

    Sawai Mansingh Stadium, Jaipur

    Tripura vs Arunachal Pradesh, Round 1, Plate

    KL Saini Ground, Jaipur

    Meghalaya vs Sikkim, Round 1, Plate

    Jaipuria Vidyalaya Ground, Jaipur

    Nagaland vs Manipur, Round 1, Plate

    Soul Feel Cricket Stadium, Jaipur

    Chhattisgarh vs Uttarakhand, Round 1, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium C, Rajkot

    Madhya Pradesh vs Maharashtra, Round 1, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium, Rajkot

    Gujarat vs Jammu and Kashmir, Round 1, Elite Group A

    Brabourne Stadium, Mumbai

    Vidarbha vs Himachal Pradesh, Round 1, Elite Group A

    Dadoji Konddev Stadium, Thane

    Tamil Nadu vs Mumbai, Round 1, Elite Group B

    St Xavier’s College Ground, Thiruvananthapuram

    Baroda vs Bengal, Round 1, Elite Group B

    Greenfield International Stadium, Thiruvananthapuram

    Karnataka vs Puducherry, Round 1, Elite Group B

    KCA Cricket Ground, Mangalapuram, Thiruvananthapuram

    Jharkhand vs Delhi, Round 1, Elite Group C

    Punjab Cricket Association IS Bindra Stadium, Mohali

    Hyderabad vs Haryana, Round 1, Elite Group C

    Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium, Mullanpur, Chandigarh

    Uttar Pradesh vs Saurashtra, Round 1, Elite Group C

    Sector 16 Stadium, Chandigarh

    December 09, Thursday

    Chandigarh vs Uttarakhand, Round 2, Elite Group D

    Madhavrao Scindia Cricket Ground, Rajkot

    Goa vs Rajasthan, Round 2, Elite Group E

    JSCA International Stadium Complex, Ranchi

    Punjab vs Railways, Round 2, Elite Group E

    JSCA Oval Ground, Ranchi

    Services vs Assam, Round 2, Elite Group E

    Metallurgical & Engineering Consultant Ltd Sail Stadium, Ranchi

    Nagaland vs Arunachal Pradesh, Round 2, Plate

    Sawai Mansingh Stadium, Jaipur

    Bihar vs Meghalaya, Round 1, Plate

    KL Saini Ground, Jaipur

    Sikkim vs Mizoram, Round 1, Plate

    Jaipuria Vidyalaya Ground, Jaipur

    Tripura vs Manipur, Round 1, Plate

    Soul Feel Cricket Stadium, Jaipur

    Madhya Pradesh vs Kerala, Round 2, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium C, Rajkot

    Chhattisgarh vs Maharashtra, Round 2, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium, Rajkot

    Saurashtra vs Haryana, Round 2, Elite Group C

    Sector 16 Stadium, Chandigarh

    Gujarat vs Odisha, Round 2, Elite Group A

    Bandra Kurla Complex, Mumbai

    Andhra vs Vidarbha, Round 2, Elite Group A

    Brabourne Stadium, Mumbai

    Himachal Pradesh vs Jammu and Kashmir, Round 2, Elite Group A

    Dadoji Konddev Stadium, Thane

    Baroda vs Mumbai, Round 2, Elite Group B

    St Xavier’s College Ground, Thiruvananthapuram

    Tamil Nadu vs Karnataka, Round 2, Elite Group B

    Greenfield International Stadium, Thiruvananthapuram

    Puducherry vs Bengal, Round 2, Elite Group B

    KCA Cricket Ground, Mangalapuram, Thiruvananthapuram

    Hyderabad vs Delhi, Round 2, Elite Group C

    Punjab Cricket Association IS Bindra Stadium, Mohali

    Jharkhand vs Uttar Pradesh, Round 2, Elite Group C

    Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium, Mullanpur, Chandigarh

    December 11, Saturday

    Kerala vs Maharashtra, Round 3, Elite group D

    Madhavrao Scindia Cricket Ground, Rajkot

    Goa vs Services, Round 3, Elite group E

    JSCA International Stadium Complex, Ranchi

    Punjab vs Assam, Round 3, Elite group E

    JSCA Oval Ground, Ranchi

    Railways vs Rajasthan, Round 3, Elite group E

    Metallurgical & Engineering Consultant Ltd Sail Stadium, Ranchi

    Tripura vs Sikkim, Round 3, Plate

    Sawai Mansingh Stadium, Jaipur

    Bihar vs Nagaland, Round 3, Plate

    KL Saini Ground, Jaipur

    Meghalaya vs Manipur, Round 3, Plate

    Jaipuria Vidyalaya Ground, Jaipur

    Arunachal Pradesh vs Mizoram, Round 3, Plate

    Soul Feel Cricket Stadium, Jaipur

    Madhya Pradesh vs Uttarakhand, Round 3, Elite group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium C, Rajkot

    Chhattisgarh vs Chandigarh, Round 3, Elite group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium, Rajkot

    Uttar Pradesh vs Delhi, Round 3, Elite group C

    Sector 16 Stadium, Chandigarh

    Gujarat vs Himachal Pradesh, Round 3, Elite group A

    Bandra Kurla Complex, Mumbai

    Andhra vs Jammu and Kashmir, Round 3, Elite group A

    Brabourne Stadium, Mumbai

    Vidarbha vs Odisha, Round 3, Elite group A

    Dadoji Konddev Stadium, Thane

    Baroda vs Puducherry, Round 3, Elite group B

    St Xavier’s College Ground, Thiruvananthapuram

    Tamil Nadu vs Bengal, Round 3, Elite group B

    Greenfield International Stadium, Thiruvananthapuram

    Karnataka vs Mumbai, Round 3, Elite group B

    KCA Cricket Ground, Mangalapuram, Thiruvananthapuram

    Hyderabad vs Saurashtra, Round 3, Elite group C

    Punjab Cricket Association IS Bindra Stadium, Mohali

    Jharkhand vs Haryana, Round 3, Elite group C

    Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium, Mullanpur, Chandigarh

    December 12, Sunday

    Maharashtra vs Uttarakhand, Round 4, Elite Group D

    Madhavrao Scindia Cricket Ground, Rajkot

    Punjab vs Services, Round 4, Elite Group E

    JSCA International Stadium Complex, Ranchi

    Goa vs Railways, Round 4, Elite Group E

    JSCA Oval Ground, Ranchi

    Rajasthan vs Assam, Round 4, Elite Group E

    Metallurgical & Engineering Consultant Ltd Sail Stadium, Ranchi

    Arunachal Pradesh vs Manipur, Round 4, Plate

    Sawai Mansingh Stadium, Jaipur

    Meghalaya vs Mizoram, Round 4, Plate

    KL Saini Ground, Jaipur

    Tripura vs Nagaland, Round 4, Plate

    Jaipuria Vidyalaya Ground, Jaipur

    Bihar vs Sikkim, Round 4, Plate

    Soul Feel Cricket Stadium, Jaipur

    Chhattisgarh vs Kerala, Round 4, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium C, Rajkot

    Madhya Pradesh vs Chandigarh, Round 4, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium, Rajkot

    Delhi vs Haryana, Round 4, Elite Group C

    Sector 16 Stadium, Chandigarh

    Andhra vs Himachal Pradesh, Round 4, Elite Group A

    Bandra Kurla Complex, Mumbai

    Gujarat vs Vidarbha, Round 4, Elite Group A

    Brabourne Stadium, Mumbai

    Odisha vs Jammu and Kashmir, Round 4, Elite Group A

    Dadoji Konddev Stadium, Thane

    Tamil Nadu vs Puducherry, Round 4, Elite Group B

    St Xavier’s College Ground, Thiruvananthapuram

    Baroda vs Karnataka, Round 4, Elite Group B

    Greenfield International Stadium, Thiruvananthapuram

    Mumbai vs Bengal, Round 4, Elite Group B

    KCA Cricket Ground, Mangalapuram, Thiruvananthapuram

    Jharkhand vs Saurashtra, Round 4, Elite Group C

    Punjab Cricket Association IS Bindra Stadium, Mohali

    Hyderabad vs Uttar Pradesh, Round 4, Elite Group C

    Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium, Mullanpur, Chandigarh

    December 14, Tuesday

    Chhattisgarh vs Madhya Pradesh, Round 5, Elite Group D

    Madhavrao Scindia Cricket Ground, Rajkot

    Railways vs Assam, Round 5, Elite Group E

    JSCA International Stadium Complex, Ranchi

    Rajasthan vs Services, Round 5, Elite Group E

    JSCA Oval Ground, Ranchi

    Goa vs Punjab, Round 5, Elite Group E

    Metallurgical & Engineering Consultant Ltd Sail Stadium, Ranchi

    Tripura vs Meghalaya, Round 5, Plate

    Sawai Mansingh Stadium, Jaipur

    Sikkim vs Manipur, Round 5, Plate

    KL Saini Ground, Jaipur

    Bihar vs Arunachal Pradesh, Round 5, Plate

    Jaipuria Vidyalaya Ground, Jaipur

    Nagaland vs Mizoram, Round 5, Plate

    Soul Feel Cricket Stadium, Jaipur

    Maharashtra vs Chandigarh, Round 5, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium C, Rajkot

    Kerala vs Uttarakhand, Round 5, Elite Group D

    Saurashtra Cricket Association Stadium, Rajkot

    Hyderabad vs Jharkhand, Round 5, Elite Group C

    Sector 16 Stadium, Chandigarh

    Vidarbha vs Jammu and Kashmir, Round 5, Elite Group A

    Bandra Kurla Complex, Mumbai

    Odisha vs Himachal Pradesh, Round 5, Elite Group A

    Brabourne Stadium, Mumbai

    Gujarat vs Andhra, Round 5, Elite Group A

    Dadoji Konddev Stadium, Thane

    Karnataka vs Bengal, Round 5, Elite Group B

    St Xavier’s College Ground, Thiruvananthapuram

    Mumbai vs Puducherry, Round 5, Elite Group B

    Greenfield International Stadium, Thiruvananthapuram

    Baroda vs Tamil Nadu, Round 5, Elite Group B

    KCA Cricket Ground, Mangalapuram, Thiruvananthapuram

    Uttar Pradesh vs Haryana, Round 5, Elite Group C

    Punjab Cricket Association IS Bindra Stadium, Mohali

    Delhi vs Saurashtra, Round 5, Elite Group C

    Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium, Mullanpur, Chandigarh

    December 19, Sunday

    Pre-quarterfinal 3

    Pre-quarterfinal 2

    Pre-quarter-final 1

    December 21, Tuesday

    Quarter-final 2

    Quarter-final 1

    December 22, Wednesday

    Quarter-final 3

    Quarter-final 4

    December 24, Friday

    Semi-final 1

    Semi-final 2

    December 26, Sunday

    Final


    WATCH Vijay Hazare ODD Live Score and Streaming: Star Sports Network and HotStar app.

    CLICK HERE for Vijay Hazare ODD Dream11 Prediction

    Previous Article
    Next Article